(ВИДЕО) „Спремeте се за бомба“: Таско премиерно го објави својот нов хит

(ВИДЕО) „Спремeте се за бомба“: Таско премиерно го објави својот нов хит

Објавена во: Stars // Музика

Никогаш доста од новите песни на „Урбан Рекордс“ продукцијата, постојано не изненадуваат, постојано не забавуваат.

Денеска, премиерно во 18:00 часот беше објавена најновата песна на Таско „Gran Turismo“.

„Спремете се за бомба“ - објави Таско на својот Инстаграм профил со најава за својот најнов хит.

Коментари милиони, љубов еден тон, во продолжение проследете го најновиот хит:


Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: