(ВИДЕО) За инает на Иван, Антониа ужива во омиленото јадење

(ВИДЕО) За инает на Иван, Антониа ужива во омиленото јадење

Објавена во: Stars // Музика

Веќе и врапчињата на гранките знаат дека младата Антониа Гиговска е во среќна врска со пејачот Иван Јованов.

Во едно неодамнешно интервју за Бекстејџ, вокалот во составот на Либеро бенд јавно на својата сакана и порача да прекине да јаде макарони, односно тестенини секој ден. Имено, токму ова јадење е нејзина најголема слабост, а Гиговска освен што го дегуситира секој ден, исто така сама и го приготвува. Тоа го направи и пред камерата на Бекстејџ...

Кој би рекол дека Антониа е девојка за се! Тестенините добија оцена 10, а Гиговска реши да го возврати ударот и еве што го предизвика Иван..


Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: