Во прегратките на мама Антониа е најсигурно: Малиот Киан обожува да се гушка

Во прегратките на мама Антониа е најсигурно: Малиот Киан обожува да се гушка

Објавена во: Совети // Семејство

Младата и талентирана пејачка Антониа Гиговска, ужива во мајчинството.

И покрај тоа што им се врати на настапите, таа најголем дел од времето го поминува со малиот Киан кој веќе има осум месеци.

Гиговска е среќна мајка и често пати знае да сподели како ѝ поминуваат деновите со синот кој го доби во бракот со Роберт Спасенцовски, алијас Џокер.

„Мое гушкалче“ - напиша Антониа покрај фотографиите.ФОТО: Инстаграм стори принтскрин

Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: