We’re friends again: -20% намалување само денес во Fashion&Friends City Mall!

We’re friends again: -20% намалување само денес во Fashion&Friends City Mall!

Објавена во: Мода // Moj стил

После летната пауза, Fashion&Friends Сити Мол те чека во ново руво со неверојатно разубавена продавница!

Дојди овој петок и имај можност прв да видиш каква трансформација направивме! Ќе те внесеме во сосема нов свет на модата и креативноста! Направена по светски стандарди, ставајќи го во преден план фокусот на купувачот и неговото уживање при секоја модна прошетка, ќе посведочиш на простор кој ќе те однесе низ различни модни приказни.

Секој дел е внимателно осмислен, со впечатливи детаљи, модни комбинации, дизајнерски сетапи и со сигурност ќе ти го задржи вниманието.

Колку да ти ја заскокоткаме љубопитноста, ќе ти откриеме дека има многу боја и супер впечатливи парчиња од твоите омилени брендови. 

Уште една причина за да дојдеш е што ќе имаш можност меѓу првите да ја видиш и најновата есенска колекција и да црпиш неограничена модна инспирација од брендовите Desigual, Replay, Diesel, Guess, Liu Jo... Стартувај ја есента подготвен и тренди!

За да ја прославиме повторната средба со купувачите и вљубениците во брендот, само во петок ве чекаат -20% на сите парчиња од новата есен-зима колекција!

Започни го викендот со нас и уживај во убавината што ќе те опкружи.

Ти ветуваме навистина несекојдневно шопинг-искуство кое вредеше да се чека!


*пр објава


Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: