Знае како... : Мина Блажев во топ комбинација измами стотици воздишки на социјалните мрежи

Знае како... : Мина Блажев во топ комбинација измами стотици воздишки на социјалните мрежи

Објавена во: Мода // In and Out

Мина Блажев е една од младите пејачки на македонската сцена која  внимава на својот изглед. Секогаш е скоцкана од глава до петици.

Така е и овој пат.

Имено, Мина на себе носи бел тесен фустан во комбинација со јаканичка, бела чанта и златни штикли.Секако тука се и додатоците без кои ретко се појавува, часовник и очила за сонце.Фото: Инстаграм/МинаБлажев

Објавена во: Мода // In and Out

Можеби ќе ве интересира: