Анастасија објави досега невидени слики со Гудељ, а причината е прекрасна: „Твојата сопруга те сака засекогаш“

Анастасија објави досега невидени слики со Гудељ, а причината е прекрасна: „Твојата сопруга те сака засекогаш“

Објавена во: Stars // Музика

Ќерката на Цецa ужива во бракот со фудбалерот

На 32-риот роденден на Немања Гудељ, Анастасија Ражнатовиќ Гудељ објави низа досега невидени фотографии од нив двајца, а зборовите кои му ги испрати беа силни и трогателни.

- Среќен роденден, љубов моја! Твојата сопруга те сака засекогаш и најмногу од сѐ – напиша таа.


Немања наполни 32 години, а тој и Анастасија се заедно повеќе од една година. 

Извор: www.telegraf.rs


Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: