Анастасија плаче со денови: Сѐ се случува во вилата на Цеца

Анастасија плаче со денови: Сѐ се случува во вилата на Цеца

Објавена во: Живот // Живот

Женските чувства не може да се потиснат...

Анастасија со своите следбеници на Инстаграм сподели поради што плаче овие денови.

Таа на својот Инстаграм профил на стори откри дека не може да ги сокрие емоциите, па дури ни кога е во прашање и една серија. Имено, таа сега ја гледа серијата „How To Get Away With Murder“, а откри и на која сцена заплака.

Објавена во: Живот // Живот

Можеби ќе ве интересира: