Анастасија Ражнатовиќ во комбинација која секоја девојка би ја ископирала: Сакото е сон, а чизмите никој не оставаат рамнодушен

Анастасија Ражнатовиќ во комбинација која секоја девојка би ја ископирала: Сакото е сон, а чизмите никој не оставаат рамнодушен

Објавена во: Мода // Moj стил

Навикнати сме Анастасија Ражнатовиќ редовно да не воодушевува со своите модни изданија.

Меѓутоа, во последно време изгледа дека младата пејачка ја „подигна играта“ на едно повисоко ниво и навистина може да се каже дека ја оправда титулата модна икона.

Сега таа ги воодушеви сите со својата бомбастична комбинација. Во кожени панталони и кратко зелено сако со златни копчиња позираше како искусна манекенка во ходникот од новиот стан во кој живее со момчето, а вниманието на многу девојки го привлекоа и високите кожени чизми со вртоглава висока потпетица, кои, веруваме, дека многу девојки би сакале да ги имаат.

Освен тоа, пејачката ја покажа и својата линија на кој многумина ѝ завидуваат, а тесната комбинација само ѝ ги истакна витките нозе и тесна половина.Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: