Анастасија Ражнатовиќ во природно издание: Еден детаљ привлече големо внимание

Анастасија Ражнатовиќ во природно издание: Еден детаљ привлече големо внимание

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Доминира!

Младата музичка sвезда Анастасија Ражнатовиќ, веќе подолго време поставува трендови кога е модата во прашање, па сите девојки кои и се восхитуваат обично го имаат она што таа го носи.

Имено, на својот приватен профил на Инстаграм, Анастасија објави кратко видео на стори, а она што е интересно е што беше без шминка, во џемпер.

Деталот што привлече внимание беше панделката што ја носеше на главата, а беше во иста боја како џемперот. Останува да видиме дали овој детаљ ќе стане нов моден тренд благодарение на Анастасија.Фото: Инстаграм/anastasijaraznatovik

Можеби ќе ве интересира:

Музички времеплов: Вељко и Анастасија Ражнатовиќ во дует како мали

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Можеби ќе ве интересира: