Анастасија си играше со малиот Жељко, а потоа ја насмеа Цеца: Ќе ми падне колку е тежок

Анастасија си играше со малиот Жељко, а потоа ја насмеа Цеца: Ќе ми падне колку е тежок

Објавена во: Совети // Семејство

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ не ја крие радоста откако стана тетка, а секогаш кога ќе оди на гости кај брат ѝ Вељко и снаата Богдана, редовно споделува дел од атмосферата на социјалните мрежи.

Таа сега ужива играјќи си со својот внук и потполно се врати во детството, а сето тоа го сподели на Инстаграм со своите следбеници.

Анастасија прво откри дека се бори со пролетниот замор, а потоа сподели видео со својот внук Жељко и ги разнежни сите.

Имено, во една од објавите таа признава дека е многу тежок, а во позади се слуша како фолк ѕвездата и баба на Жељко, Цеца Ражнатовиќ се смее.

„Глувче румено, но тешко како магаре“ - напиша таа во описот објавата.Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: