Ања Благојевиќ откри какви расправии има со Бака Прасе секој ден: Неверојатно (ФОТО)

Ања Благојевиќ откри какви расправии има со Бака Прасе секој ден: Неверојатно (ФОТО)

Објавена во: Stars // Музика

Како изгледа нивната врска?

Сите кои се радуваа што Ања и Бака раскинаа изминативе недели, деновиве завршија разочарани. Се беше само шега, а Ања и Бака се уште се лудо вљубени. За што се расправаат секој ден? Прашање кое има одоговр!

Ања понекогаш сака да им даде на своите следбеници малку увид во тоа како изгледа нејзиниот однос со Бака Прасе на нејзините приказни на Инстаграм. Како пар кој имаше големо раскинување, а потоа се смири, сите се заинтересирани да видат што повеќе. Тие дефинитивно се еден од главните парови на инфлуенсер сцената! Нивната врска може да биде пример за вас. Иако Бака Прасе не изгледа како некој што е чувствителен и романтичен, Ања веќе покажа многу слатки мали (и големи) гестови што ги прави за неа и колку се убави.

Сега таа на својата приказна сподели какви расправии имаат секој ден - а ова е само уште еден доказ за тоа колку се преслатки! Нивната главна дневна расправија е кој кого повеќе сака!


Ања Блаа и бака прасе - 2

Па може ли да стане послатко? Секоја врска треба да ги има овие дискусии барем повремено. Секогаш е убаво да се види дека некој толку многу се грижи за тебе.
Ако некому му требаше дополнителна потврда дека тие двајца се уште се заедно и дека ништо не се случило меѓу нив, ова видео кое го објави Ања може да биде таа потврда.


фото: инстаграм

Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: