Бака Прасе објави видео од палењето на локалот: Сторителот ќе биде пронајден (ВИДЕО)

Бака Прасе објави видео од палењето на локалот: Сторителот ќе биде пронајден (ВИДЕО)

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

На видеото се гледа како непознатиот, маскиран сторител приоѓа и фрла молотов коктел кон локалот...

Јутјуберот Богдан Илиќ, попознат како Бака Прасе се најде во центарот на вниманието кога објави дека неговиот локал во Белград е запален.

Богдан сега екслузивно на својот Јутјуб канал објави видео од палењето на локалот. На видеото се гледа како непознат, маскиран човек приоѓа и фрла молотов коктел во локалот.

„Велат дека е некој искусен, во едната рака имал цигла. Дознав кој ми го запали локалот, не платив рекет на никој. Сѐ ќе дознаеме, сторителот ќе биде најден, не знам кој го направил тоа, дали е конкуренцијата во прашање. Сѐ изгоре, секако не е сеедно“ - вели Бака во видеото.

фото: Принтскрин / Јутјуб

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Можеби ќе ве интересира: