Бака Прасе се огласи по повод видеото за кое зборува регионот: Еве дали тој и Ања се на него?

Бака Прасе се огласи по повод видеото за кое зборува регионот: Еве дали тој и Ања се на него?

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Откако на социјалните мрежи се појави интимно видео за кое корисниците тврдеа дека припаѓа на Богдан Илиќ, попознат како Бака Прасе и неговата девојка Ања Благојевиќ, се огласи и јутјуберот.

Тој за „Телеграф Џетсет“ ги демантираше наводите дека на спорното видео се наоѓаат тој и неговата девојка.

„Мојата девојка е позгодна и има поубав тен, а јас сум понадарен од момчето на видеото“ - кажа Богдан, негирајќи дека тој и Ања се на видеото.

Да потсетиме, спорното видео прво се појави на еден сајт за возрасни откако корисниците масовно почнаа да го споделуваат на останатите социјални мрежи, па стана вирално.

Бака Прасе досега не се огласуваше во медиумите за оваа тема, но на своите социјални мрежи пишуваше шеговити коментари не сакајќи ниту да потврди, ниту да дементира дека на тоа видео се Ања и тој.


Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Можеби ќе ве интересира: