Биди подготвена за на плажа: 5 модели на костими за капење кои ќе бидат ХИТ ова лето

Биди подготвена за на плажа: 5 модели на костими за капење кои ќе бидат ХИТ ова лето

Објавена во: Мода // In and Out

Неколку модели ќе бидат посебен хит ова лето. Кој ќе го одбереш ти?

Летото само што не пристигна! Коронавирусот можеби малку ги измени плановите кои ги имаше за летниот одмор, но едно е сосема сигурно - на многумина секако ќе им бидат потребни костими за капење. Пет трендови особено ќе доминираат на плажите оваа година, а во продолжение погледнете кои се тие:

# Примерот Tie-dye го има и на костимите за капење 

# Бикини со многу врвци

# Едноделни модели со полу-ролка

# Едноделни модели со една нараменица

# Бикини со висок струк

Објавена во: Мода // In and Out

Можеби ќе ве интересира: