Богатите Кардашијанки искешираа 37 милиони долари за реновирање на имотот: За тие пари ќе им се исполнат сите желби

Богатите Кардашијанки искешираа 37 милиони долари за реновирање на имотот: За тие пари ќе им се исполнат сите желби

Објавена во: Совети // Семејство

Мајката и ќерката решија целосно да ги преуредат своите дворови, кои се наоѓаат еден покрај друг, за што издвоија цело богатство...

Популарните мајка и ќерка, Крис Џенер и Клои Кардашијан одлучија да го реновираат својот имот, за што искешираа цело богатство.

Имено, Крис и Клои имаат пространи имоти во Калифорија, кои се еден до друг, а за нивното реновирање издвоија дури 37 милиони долари, пишуваат странските медиуми. На снимките од нивниот канал на Јутјуб, јасно се гледа дека веќе работат на случајот, бидејќи целото земјиште е раскопано, а се реновира и базенот.

Познато е дека овие богати дами се малку разгалени, поради што веруваме дека и овој пат по реновирањето, секој детаљ ќе биде по нивен вкус, желба и замисла.


Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: