Бресквица во потполност го промени имиџот: Поради не толку скромните фотографии, обожавателите коментираат сешто

Бресквица во потполност го промени имиџот: Поради не толку скромните фотографии, обожавателите коментираат сешто

Објавена во: Мода // Moj стил

Се крена голема прашина околу најновите пози на младата пејачка...

Младата пејачка Анѓела Игњатовиќ Бресквица е тема во медиумите и на социјалните мрежи последниот месец поради наводното раскинување со нејзиното момче Михајло Веруовиќ, попознат како Војаж. Иако официјално не ја објавија разделбата, Михајло во неколку свои приказни тајно рече дека страда за поранешната, додека според многу коментари на корисниците на социјалните мрежи засновани на нејзините објави - истото не може да се заклучи.

Бресквица реши целосно да го смени имиџот, а судејќи според нејзините фотографии од Инстаграм, Анџела реши да ја потенцира својата женственост. Иако досега важеше за многу скромна и повлечена, Бресквица, според коментарите на нејзините обожаватели, „целосно се смени по раскинувањето“.

Анџела позираше само во долна облека, а во описот на една фотографија напиша нешто што многумина го протолкуваа како порака за Војаж.

„Однесувајте се кон мене како опција и ќе ви покажам колку имам“ - рече таа, без да прецизира за кого се наменети овие зборови.


Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: