Цеца го откри терминот за породување на Богдана: Дали Крстан ќе пристигне на денот на раѓање на покојниот Аркан?

Цеца го откри терминот за породување на Богдана: Дали Крстан ќе пристигне на денот на раѓање на покојниот Аркан?

Објавена во: Совети // Семејство

Цеца исто така истакна дека на 4Г виделе дека Крстан личи на Вељко...

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ во текот на вечерата со своите блиски пријатели го откри терминот за породување на Богдана.

Имено, фолк ѕвездата исткана дека се надева, по раѓањето на второто дете, ќе ѝ оставаат Вељко да го чува подолго време.

„19 или 17 април, тогаш е терминот. Ќе се вика Крстан. Го видовме на 4Г и личи на тато, колку што можевме да видиме. Се надевам дека кога ќе се роди второто бебе, дека ќе им треба простор, па ќе ми го даваат Жељко малку повеќе“ - кажа Цеца во новата 25-та епизода од документарно-играната серија „Ceca Show“, која се емитува на Блиц телевизија.

Додаде и дека Вељко посакува тоа да биде 17 април, денот кога е роден неговиот татко Жељко Ражнатовиќ Аркан.

фото: Принтскрин / Инстаграм

Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: