Целата бременост ја криеше, а сега Ники Минаж за првпат објави фотографија од бебето

Целата бременост ја криеше, а сега Ники Минаж за првпат објави фотографија од бебето

Објавена во: Совети // Семејство

Раперката сподели фотографија од бебето на Инстаграм...

По тајната бременост, Ники Минаж конечно реши на обожвателите да им открие како изгледа нејзиното бебе или барем дел од него.

Имено, таа сподели фотографија на Инстаграм од стапалото на бебето, што обожавателите во потполност ги воодушеви.


Пред тоа Ники на Твитер демантираше дека фотографијата од бебето, која кружеше на Интернет е фотографија од нејзиното бебе.

Ники на 20 јули откри дека е бремена, но потоа повеќе не зборуваше за бременоста.

Инаку, раперката во септември 2019 година објави дека планира да се повлече од музичката сцена.

„Решив да се пензионирам и да основам семејство“ - напиша на Твитер, но од тогаш се појави и како гостинка на неколку синглови.


Ники на 30 септември го роди својот син, а неговиот пол го откри дури 15 дена подоцна, кога им се заблагодари на колегите за честитките.


Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: