Часовник на неделата: DREAMING OF GEMSTONES за оние со необичен стил

Часовник на неделата: DREAMING OF GEMSTONES за оние со необичен стил

Објавена во: После „Школо“ // PR

Унисекс часовник кој стои добро на секоја рака

Овој часовник прави да бидете забележани со секоја модна комбинација.

Едноставно мора да го имате, а во моментов е по цена од 5.700 денари.

Овој и уште многу други часовници ќе ги пронајдете во продавниците на Божиновски, или он лајн на нивната веб страна

*ПР објава


Објавена во: После „Школо“ // PR

Можеби ќе ве интересира: