Часовник на неделата: FIRST BASE на Swatch за фановите на Чарли Браун

Часовник на неделата: FIRST BASE на Swatch за фановите на Чарли Браун

Објавена во: Мода // Moj стил

Биди дел од првокласниот тим на Чарли Браун и неговиот бејзбол тим.

Часовникот FIRST BASE на Swatch на бандата Peanuts има цврстo мат темно синo куќиште од био разградливи материјли и силиконско ремче со принт од целата банда кое е пријатно за носење.

Овој часовник може да го најдете во продавниците на Божиновски часовници и накит или на нивната веб страница, по цена од 5.800 денари.

Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: