Часовник на неделата: GREEN GRAPHITE за безвременски изглед

Часовник на неделата: GREEN GRAPHITE за безвременски изглед

Објавена во: Мода // Moj стил

Овој ултра тенок часовник од не'рѓосувачки челик дава безвременски изглед.


Овој и уште многу други часовници ќе ги пронајдете во продавниците на Божиновски, или он лајн на нивната веб страна.


Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: