Часовник на неделата: Одличен есенски моден додаток во кафена боја

Часовник на неделата: Одличен есенски моден додаток во кафена боја

Објавена во: Мода // Moj стил

Идеален моден додаток за оваа есен

Кафена боја на ремчето, која е една од најбараните сезонава ќе направи овој часовник да одговара на сите ваши модни комбинации.

Овој модерен часовник на Swatch може да го најдете во сите продавници на „Божиновски накит и часовници“ или на нивната веб - страница по цена од 11.600 денари.

* ПР - објава


Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: