Часовник на неделата: Разбијте го есенското сивило со Swatch DENIM BLUE

Часовник на неделата: Разбијте го есенското сивило со Swatch DENIM BLUE

Објавена во: Must have, Moj стил

Нека Swatch DENIM BLUE биде вашиот функцинален моден додаток оваа есен!

Софистициран дизајни дајл со сјајно сина боја како зумбул. Не пропуштајте да го пробате Skin Classic со 3,97 мм тенко куќиште кое е изработено од био извори!

*кликнете на фотографијата за повеќе информации

Часовникот Swatch DENIM BLUE ќе ја разбие монотноста на времето кое ни доаѓа, но и на есенските стајлинзи. Со него ќе додадете свежина во вашите комбинации и ќе бидете оддалеку забележани.

Часовникот можете да го најдете во продавниците на „Божиновски“ или на нивната веб страница, по цена од 6.400 денари. 

Други предлози:

Часовник на неделата: Swatch PINKZURE - смел часовник, за смели девојки!

Часовник на неделата: RED SHORE на Swatch за оние кои сакаат да бидат различни
Објавена во: Must have, Moj стил

Можеби ќе ве интересира: