Часовник на неделата: SWATCH DARK BLUE IRONY - елеганција која ви треба

Часовник на неделата: SWATCH DARK BLUE IRONY - елеганција која ви треба

Објавена во: Must have, PR

Овој стилски часовник со хронограф од не'рѓосувачки челик располага со брусено куќиште со црн бројчаник ја издигнува елегантната сина боја во рамката и соодветната стрелка за секунди. 

Брусената нараквица е прилагодлива и вклучува тока со пеперутка.


Овој модерен часовник на Swatch  може да го најдете во сите продавници на „Божиновски накит и часовници“ или на нивната веб - страница.* ПР - објава


Објавена во: Must have, PR

Можеби ќе ве интересира: