Часовник на неделата: Swatch POWER OF NATURE - за практичен и модерен стил

Часовник на неделата: Swatch POWER OF NATURE - за практичен и модерен стил

Објавена во: Мода // Moj стил

Унисекс часовник кој стои добро на секоја рака

Колекцијата Swatch POWER OF NATURE е серија стилски часовници инспирирани од убавините на природата. Oвие модели ја спојуваат практичноста и убавината.

Овој ултра тенок часовник од не'рѓосувачки челик има син бројчаник со зелен и портокалов отпечаток и се карактеризира со блескање во темнина и иновативни 3D детали на бројчаникот и соодветна прилагодлива нараквица.

Едноставно мора да го имате, а во моментов е по цена од 13.200 денари.

Овој и уште многу други часовници ќе ги пронајдете во продавниците на Божиновски, или онлајн на нивната веб страна.

*ПР објава


Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: