Дали Анастасија и Гудељ ќе изненадат оваа година: Бебе на пат, ќе се одржи гала свадба?

Дали Анастасија и Гудељ ќе изненадат оваа година: Бебе на пат, ќе се одржи гала свадба?

Објавена во: Stars // Музика

Со нетрпение се очекува бременоста на Анастасија Ражнатовиќ

Љубовта на Анастасија Ражнатовиќ и Немања Гудеља ја заинтригира јавноста уште од првиот ден. Се чини дека ништо не може да им ја расипе среќата, па ни лошите односи на младата пејачка со женскиот дел од семејството на Немања.

Ражнатовиќ се пресели во Севиља, каде ужива со својот партнер, а кога ќе има обврски, се враќа во родниот Белград и гледа што поскоро повторно да одлета во топлата Шпанија. Она што сите со нетрпение го очекуваат е бременоста на Анастасија Ражнатовиќ, бидејќи од авион се гледа дека нејзината и љубовта на фудбалерот е силна и стабилна уште од првиот ден.

За ова за новиот број на „Свет“ проговори и Весна Ривас, која откри засега непознати детали од животот на популарните Таса и Гудељ:

- Специфични се Анастасија и Немања. И двајцата се водени од енергијата на авантурата. Таа многу се заљуби, и му е драга, но имаат многу непријатели кои не ги сакаат како комбинација. На Немања му се отвора патот кон странство. Ова е тежок период за поврзување. Тие прават два чекори напред и седум, осум чекори назад. Има љубов, но и тага, депресија, чести промени на расположението, противење од неговото семејство. Тој е таков тип што многу му значи поддршката од семејството, тешко ќе се прилагоди - рече Весна и додаде:

- Не гледам дека нивната врска се зацврстува. Дури и бебе ми се појавува наскоро, нивнен заеднички живот, свадба, но и тогаш ќе имаше премислувања, промени во расположението. Сè ќе има оваа година. Стои потпис, но тоа предизвикува компликации. Не е точно дека нивната врска најмногу ја оспоруваат неговата мајка и сестра. Анастасија во врската со Немања има многу поголем непријател кој е или Овен или Шкорпија, нумеролошка шестка, таа личност постојано стои на страна, снима, набљудува, прави препреки, црна магија да ја одвои од него. Голем непријател им е блиску.

Извор: svet-scandal.rs

Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: