Десет Јутјуб моменти на Кајли Џенер кои не смеете да ги пропуштите: Видеа со кои ги воодушеви следбениците

Десет Јутјуб моменти на Кајли Џенер кои не смеете да ги пропуштите: Видеа со кои ги воодушеви следбениците

Објавена во: Stars // YouTube видеа

Кајли Џенер е ѕвезда на социјалните мрежи и кога не прави апсолутно ништо ново, си игра со работи кои на другите би им биле апсолутно вообичаени. Кајли, на пример, привлече големо внимание со тоа што ја рангираше храната во Мекдоналдс на социјалните мрежи, иако тоа не звучи како нешто револуционерно. За да видите кои моменти на Јутјуб станаа најомилени кај обожавателите на кајли, погледнете ја листата од 10 најпознати.

# Крис Џенер како шминкерка


# Што сѐ има во нејзината чанта?


# Нејзиниот типичен ден


# Готвење со Сторми


# Кендал Џенер пијана


# Ќерката на прво место


# Колекцијата леопард


# Q&A со постарата сестра


# Костими за Денот на вештерките


# „Rise and Shine“


Објавена во: Stars // YouTube видеа

Можеби ќе ве интересира: