Девојче за 8 секунди стана познато: Нејзиното видео има милионски прегледи и сите ја копираат

Девојче за 8 секунди стана познато: Нејзиното видео има милионски прегледи и сите ја копираат

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Тори Парено објави видео на социјалните мрежи и преку ноќ стана позната.

Имено, таа изведе едноставен трик со рацете и го сподели со следбениците на Твитер, а сето тоа личи на оптичка илузија.

Видеото трае 8 секунди, а сега има над 9 милиони прегледи.

Таа се забавува додека ги прави движењата со рацете, а сето ова помалку е морничаво.

Доби многу лајкови и коментари во кои може да се види дека луѓето пробуваат да го копираат нејзиниот „танц со рацете“.

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Можеби ќе ве интересира: