ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Четврток од соништата за еден знак

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Четврток од соништата за еден знак

Овен

Уживате кога ги завршувате обврските навреме. Имате впечаток дека вашиот партнер ве игнорира. Се обидувате со комуникација да ги решите проблемите, но не успевате.

Бик

Очекувате добивка, но таа доцни. Малку сте загрижени. Разменувате добра енергија со партнерот. Не ви се потребни зборови за да ја почувствувате емоцијата од другата страна.

Близнаци

За вас важи истиот хороскоп следните два месеци, бидејќи многу ви е неповолен периодот. Не сте во потполност отворени кон партнерот. Имате впечаток дека нешто крие од вас и внимателно го следите.

Рак

Со многу оптимизам се впуштате во борбата со проблемите. Депресивни сте поради лошата емотивна ситуација. Се чувствувате осамено и без надеж дека емотивно ќе се реализирате.

Лав

Ќе одите на патување. Оставате впечаток на одговорна и амбициозна личност. Поволен ден за ново познанство. Новата симпатија не е од вашето место на живеење и може да ја запознаете на патувањето.

Девица

Во желба да ги завршите обврските ќе направите голема грешка. Некој мисли на вас, но не е сигурен како би реагирале ако одеднаш и без повод ве побара.


Следна страна

Можеби ќе ве интересира: