Дневен хороскоп: Еден знак посебно да внимава во љубовта

Дневен хороскоп: Еден знак посебно да внимава во љубовта

ОВЕН

Денес не е добар ден за вас. Бидете свесни за можните грешки од ваша страна. Можни се мали несогласувања со личноста за која се грижите. Сепак, до крајот на денот, ќе можете да решите сѐ. Чувствителни бубрези и мочен меур.

БИК

Многу лесно може да влезете во недоразбирања со колегите кои не мислат исто како вас. Можете лесно да ја прекинете врската со некој за кој не се грижите. Чувствувате дека сте направиле грешка при изборот на партнер. Посетете лекар за преглед.

БЛИЗНАЦИ

Оптоварени сте со проблеми што не се создадени по ваша вина. Најмногу од сѐ, неправдата ве мачи. Лесно доаѓате до ново познанство што ќе ве доведе во љубовна врска. Можни се проблеми со аритмија.


Следна страна

Можеби ќе ве интересира: