Дневен хороскоп: Нова љубов тропа на вратата за неколку знаци

Дневен хороскоп: Нова љубов тропа на вратата за неколку знаци

Дознајте што ви подготвија ѕвездите за денес...

Овен

Многу сте незадоволни и загрижени на финансиски план. Со своето однесување само уште повеќе го поттикнувате партнерот да се сомнева во вашата верност.

Бик

Незадоволни сте од ситуацијата на деловно поле поради изненадните проблеми и трошоци кои следуваа. Не е поволен ден за нова врска, би можеле да бидете прилично разочарани. Бидете воздржани уште некое време.

Близнаци

Сѐ уште не сте задоволни од ситуацијата на деловен план. Како ништо да не оди во склоп со вашите очекувања. Терате инает. Ниту вие, ниту партнерот не е подготвен да попушти. Немојте да претерувате.

Рак 

Внимавајте како ги одбирате новите соработници за подоцна да не се каете. Во тоа потребни ви се трпеливост и упорност. Осамени сте. Потребен ви е некој кој би ја променил таа атмосфера.


Следна страна

Можеби ќе ве интересира: