Дневен хороскоп: Убав четврток за овие знаци

Дневен хороскоп: Убав четврток за овие знаци

ОВЕН

Овој ден ви носи промени и неочекувани компликации што ќе влијаат на вашето поле на работа. Неочекувано ќе запознаете личност од минатото со која ќе обновите некои стари спомени на љубовно поле. Ќе се чувствувате добро.

БИК

Очекувајте позитивен пресврт што ќе ви донесе шанса да заработите подобри пари. Ве чека поволен период за работа. Дојде време за големи одлуки кога станува збор за вашата врска со саканата личност. Можни се мали проблеми со мочниот меур.

БЛИЗНАЦИ

Постои можност некој од деловното опкружување да ви даде погрешни информации. Пазете се од можни интриги. Постои личност од минатото која сѐ уште ја сакате на некој начин. Можни се проблеми со синусите.


Следна страна

Можеби ќе ве интересира: