ДНЕВЕН ХОРСКОП: Еден знак го очекува ден од бајка

ДНЕВЕН ХОРСКОП: Еден знак го очекува ден од бајка

Овен

Ве очекува успешен ден. Семејството ве следи и има доверба во вас. Задоволни сте со врската. Саканата личност се грижи за вас и вашата врска, но многу се плаши да не ве изгуби.

Бик

Одличен ден за прилив на пари. Имате впечаток дека партнерот не помага и поради тоа не може да се среди вашиот однос.

Близнаци

Ве очекува добивка, која ќе ви однесе олеснување. Незадоволни сте со врската. Немате впечаток дека сте заедно, туку дека секој оди по својот пат самостојно.

Рак

Ви проработе интуицијата и имате силно чувство за тоа шот треба да направите. Емотивно сте незадоволни, но немате ниту волја за да се социјализирате или да се обидете да запознаете некој.

Лав

Задоволни сте како се одвиваат работите. Задоволни сте и од врската. Не забележувате дека саканата личност не е задоволна од односот и дека е пред емотивен колапс.

Девица

Не сте претерано концетрирани на обврските, бидејќи имате некои грижи. Презадоволни сте од врската. Партнерот е полн со разбирање и знае точно што да ви каже и како да ве смири.


Следна страна

Можеби ќе ве интересира: