Џастин ги изненади своите фанови: Пристигна уште еден сингл од новиот албум

Џастин ги изненади своите фанови: Пристигна уште еден сингл од новиот албум

Објавена во: Stars // Музика

Откако ја објави песната „Yummy“ која преизвика бројни скандали, Џастин Бибер сподели уште еден сингл од новиот албум „Changes“.

Во прашање е песната „Get Me“ која ја сними во соработка со Kehlani, а како звучи истата, слушнете во продолжение.


Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: