Џиџи и Зејн ја потврдија врската на Инстаграм?

Џиџи и Зејн ја потврдија врската на Инстаграм?

Објавена во: Stars // Музика

Додека не се сподели на социјалните мрежи - не е официјално, би кажале некои. А, откако тие двајца споделија заедничка фотографија на Инстагграм, обожавателите се уверија дека се повторно заедно.

Откако на почетокот на годината беа „фатени“ како се бакнуваат на њујоршките улици, обожавателите чекаа официјална потврда дека манекенката Џиџи Хадид и пејачот Зејн Малик навистина се повторно заедно. А, има ли подобра потврда од фотографија на Инстаграм?

Џиџи на Инстаграм стори сподели заедничко селфи со Зјен и напиша „Покрај кревет“, а на обожавателите ова им беше доволно за да заклучат дека поранешните љубовниците се повторно заедно.

Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: