Елена Ристеска: Сѐ што сакам за Божик е Јуни

Елена Ристеска: Сѐ што сакам за Божик е Јуни

Објавена во: Мода // Moj стил

Многумина кои не ја сакаат зимата и студеното време ќе се согласат со неа. Елена Ристеска сака лето и сончеви денови и не е „зимски човек“.

На својот Инстаграм профил објави фотка во која е одлично облечена како и секогаш, но со интересена порака дека не и се допаѓа што има многу облека на себе поради студеното време и дека се што сака за Божик е да биде топло како во Јуни. 


Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: