Емили Ратајковски е во центарот на вниманието со долго чувана тајна, но погледнете каква била како дете

Емили Ратајковски е во центарот на вниманието со долго чувана тајна, но погледнете каква била како дете

Објавена во: Мода // Moj стил

Деновиве, манекенката Емили Ратајковски е во ценарот на вниманието поради тоа што кажа дека била сексулано злоставувана пред неколку години, па дури и објави фотографии како доказ. Се уште не се знае точно дали ќе го туи вотографот кој според неа ја нападнал.

Моделот кој денес е пример и идол многу млади девојки, во детството била една сосема обично дете. Често носела плетенки, но и коса собрана во пунџа, а според фотографиите од нејзиното детство кои може да се пронајдат на Интернет, се гледа дека уште од мали нозе била подготвена за светската модна сцена.

Погледнете ги фотографиите во продолжение и видете како изгледала Емили како дете:


Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: