Ева Заева во фустан каков што секоја жена и девојка треба да поседува оваа лето (ФОТО)

Ева Заева во фустан каков што секоја жена и девојка треба да поседува оваа лето (ФОТО)

Објавена во: Мода // Moj стил

Ева Заева - внуката на поранешниот премиер Зоран Заев, изненади со летна фотографија на нејзиниот Инстаграм профил, каде се гледа како ужива на некој од топлите краишта.

Ева на фотката носи долг летен фустан за кој би рекле дека е задолжително парче за претстојните топли денови кои нè очекуваат.
Од самиот крој, кој ласка на телото на секоја девојка и жена, до материјалот, па и боите и дезенот - фустанот е дефинитивно парче какво што секоја од нас треба да поседува.

фото:instagram/evazaeva

Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: