(ФОТО) Далеку од дома: Анастасија Ражњатовиќ на Миконос го слави роденденот!

(ФОТО) Далеку од дома: Анастасија Ражњатовиќ на Миконос го слави роденденот!

Објавена во: Stars // Музика

Се сонча, ужива и се подготвува за вечерашната роденденска забава.

Младата музичка ѕвезда Анастасија Ражњатовиќ важи за една од најзгодните девојки на јавната сцена, а по успешната промоција на синглот „Ране“ замина во Грција на заслужен одмор, каде што денес го прославува својот роденден.

Овој ден Анастасија се реши да го помине во бикини и со својата посилна половина, која ја крие на многу вешт начин, замина на базен. Сончевите зраци, коктели и саката личност се дефинитивно рецептот за одличен роденденски ден, а и добра најава за лудата забава која претстои.

Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: