(ФОТО) Го покажа грбот: Лина Пејовска во костим за капење кој е хит ова лето

(ФОТО) Го покажа грбот: Лина Пејовска во костим за капење кој е хит ова лето

Објавена во: Moj стил, Музика

Иако се занимава со јавна работа и настапите не и дозволуваат класичен одмор, сепак младата пејачка Лина Пејовска најде слободно време и побегна од обврските.

Мометално таа ужива на плажа и одмара пред почетокот на новата учебна година. Но, пред да се врати на училишните, а и на работните обврски таа сподели интересна фотографија од плажа. 

Ја покажа бојата која ја „фати“, но го покажа и својот костим за капење. Станува збор за маслинест едноделен костим за капење, кој има гол грб и кој е апсолутен хит оваа сезона.

Објавена во: Moj стил, Музика

Можеби ќе ве интересира: