(ФОТО) Модерна и преслатка: Ќеркичката на Сара Мејс и Димитар од мала е модна икона

(ФОТО) Модерна и преслатка: Ќеркичката на Сара Мејс и Димитар од мала е модна икона

Објавена во: Moj стил, Семејство

Пејачката и харфистка Сара Мејс и водителот Димитар Атансовски, на Инстаграм објавија серија фотографии од ќеркичката Илина, додека уживаат во летото покрај базен.

Илина е вистинска мала убавица и модна икона, а и преслатка е додека позира за фотографиите:Објавена во: Moj стил, Семејство

Можеби ќе ве интересира: