(ФОТО) Новата другарка на Стефонатор ќе ви ја разгали душата!

(ФОТО) Новата другарка на Стефонатор ќе ви ја разгали душата!

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Тој е еден од најактуелните „јутјубери“ во Македонија. Девојчињата лудуваат по него, а има и многу момчиња кои ја следат неговата работа, но Стефонатор некако си го прикрива приватниот живот и не го сервира на тацна.

На својот Инстаграм профил ретко споделува приватни фотографии кои не се повразини со неговата работа. Но пред неколку дена тој се „прелажа“ и објави фотка со неговата другарка. Имено станува збор за мала, бела, преслатка зајачица со која тој се фотографираше.

Како испаднаа Стефонатор и зајачицата погледнете во продолжение!

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Можеби ќе ве интересира: