(ФОТО) Поголемо е од неа: Мартија има ново пријателче кое е сон на секоја тинејџерка!

(ФОТО) Поголемо е од неа: Мартија има ново пријателче кое е сон на секоја тинејџерка!

Објавена во: Stars // Музика

Сонот на секоја тинејџерка е нејзиното момче да и подари огромно плишано мече, кое ќе може да го прегрнува додека спие. Но, не секоја е среќничка да добие ваков подарок.

Овој пат и се посреќи на младата пејачка Мартија Станојковиќ. Таа објави Инста стори на својот профил на кое позира со своето ново пријателче. Како што напоменавме и на почетокот станува збор за огромна плишана мечка, која е голема скоро колку неа.

Освен емоџите со срциња, пејачката не додаде ништо на своето стори, па останува мистерија кој и ја подари оваа мечка.

Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: