(ФОТО) Уникатни: Александра Заева и момчето се маскираа двапати за Струмичкиот карневал

(ФОТО) Уникатни: Александра Заева и момчето се маскираа двапати за Струмичкиот карневал

Објавена во: Мода // Moj стил

Престојниот викенд центарот на случувањата беше во Струмица, односно на Струмичкиот карневал. 

Она што им го привлече вниманието на сите присутни беше маската на Александра Заева, ќерката на премиерот на Македонија, која се маскираше во Сенди, главната улога од култниот филм „Брилијантин".

За вечерна маска Александра, заедно со своето момче и целото друштво се одлучи да се приклучи на групата и се маскираше во костур.


Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: