(ФОТО) За ваква фотка копнеат многу ѕвезди: Ветерова со тренди наметка на зајдисонце!

(ФОТО) За ваква фотка копнеат многу ѕвезди: Ветерова со тренди наметка на зајдисонце!

Објавена во: Moj стил, Музика

Младата пејачка Ања Ветерова во буквална смисла на зборот ужива во благодетите на летото. Постојано менува дестинации, а од сите споделува прекрасни фотографии.

Моментално ужива покрај црногорското крајбрежје, а нејзиниот Инстаграм профил го преплавува со фотки во бикини. Покрај класичните од плажа, последната во низа фотки дефитивно ги засени сите останати. Фотографирана на зајдисонце, со прекрасна позадина и со тренди наметка, Ања сподели фотка за која копнеат многу ѕвезди

Објавена во: Moj стил, Музика

Можеби ќе ве интересира: