Ги собра сите лајкови: Ќерката на Здравко Чолиќ доминира на Инстаграм (ФОТО)

Ги собра сите лајкови: Ќерката на Здравко Чолиќ доминира на Инстаграм (ФОТО)

Објавена во: Мода // Moj стил

Убавата ќерка на Здравко Чолиќ, Уна, не престанува да воодушевува со својот изглед, а со своите фотографии постојано ги воодушевува своите следбеници на социјалните мрежи.

Имено, овој пат Уна објави фотографија со пријателка, поради што доби огромен број лајкови и комплименти за сметка на изгледот и стајлингот.

„Боже колку си убава“, „Убавица“… се само некои од коментарите под фотографијата. Уна позираше со пријателка во црни шорцеви, маица со паф ракави и очила.

(ФОТО) Вистинска убавица: Ќерката на Чолиќ го прослави полнолетството

Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: