Го фати бидермаерот на свадба: Ќе заѕвонат ли свадбените ѕвона за внукот на Тоше? (ФОТО)

Го фати бидермаерот на свадба: Ќе заѕвонат ли свадбените ѕвона за внукот на Тоше? (ФОТО)

Објавена во: Совети // Семејство

Ќе заѕвонат ли свадбените ѕвона?

Кристијан Ристески, постариот внук на нашатата најпозната музичка ѕвезда Тоше Проески, е вистинска мистерија за јавноста.

Многу ретко споделува фотографии и видеа од приватниот живот, а оние малку кои ги споделува се од патувањата ширум светот. Сега, по долго време направи исклучок со кој ги стави во мисла сите.

Имено, бил гостин на свадба, а кога невестата го фрлала бидермаерот, истиот завршил во рацете на Кристијан. Тој сподели селфи на кое го држи бидермаерот, а на истото позира заедно со една девојка за која не знае во какви односи се.

„Среќеен“ - напиша кратко и јасно Кристијан, додавајќи неколку емотикони.

Дали ова значи дека наскоро ќе заѕвонат свадбените ѕвона и за него и неговата сакана, останува да видиме.

фото: Принтскрин / Инстаграм

Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: