Хари Потер порасна и стана заводник: ТикТокер кој изгледа идентично како овој лик ги освојува обожавателите

Хари Потер порасна и стана заводник: ТикТокер кој изгледа идентично како овој лик ги освојува обожавателите

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Дали доколку Хари Потер е на ТикТок, тоа би изгледало вака?

Манијата Хари Потер не престанува, а сега истата се префрли и на ТикТок. Обожавателите, а особено девојките, апсолутно се освоени од Феликс, 25 - годишен ТикТокер, кој изгледа како да е брат близнак на Хари Потер. Видеата кои ги снима го покажуваат Хари во малку поинакво светло.

Со ликот на Хари Потер можеме да поврземе различни придавки, но заводлив и секси во никој случај не се оние што би ни паднале на ум. Еден ТикТокер одлучи да ја покаже токму таа страна на Хари Потер. Феликс е 25 - годишно момче од Франција кое изгледа како брат близнак на Хари Потер. Вниманието на луѓето го украде со своите ТикТок видеа во кои Хари Потер го покажува како заводник - и девојките се воодушевени. 

@felixir_

Harry, Potter, at your service  // Would you want me to teach you ?  ##foryoupage ##fyp ##pottertok ##viral ##pourtoi ##hogwarts ##potterhead ##harrypotter

Inox la bggg -

@felixir_

Class dismissed ... Time to play  Had to re-upload, TikTok took it down //. ##foryoupage ##fyp ##pottertok ##viral ##slytherin ##potterhead ##pourtoi

Goodbye (feat. Lyse) [Slow Version] - Feder

Стана вирален, а бројот на следбеници преку ноќ му се искачи на 1.3 милиони. Обожавателите на приказната и филмовите за малиот волшебник сега се веќе пораснати и ова е Хари Потер во кој би се заљубиле. Дури и самиот Феликс признава дека е голем обожавател на Хари Потер и дека книгите ги прочитал неколку пати.

@felixir_

Harry Potter will see you now  ##harrypotter ##foryoupage ##fyp ##hogwarts ##viral ##tiktok ##potterhead ##trend ##gryffindor ##pourtoi ##foryou ##nerdtrap

Nerd Trap - Roary!!

@felixir_

When Ginny wants to meet in the Room of Requirement  ##harrypotter ##foryoupage ##fyp ##pourtoi  ##viral ##potterhead ##foryou ##hogwarts ##tiktok ##trend

original sound -

Ова е издание во кое сме навикнати да го гледаме „малиот волшебник“, а дури и оние кои не се негови обожаватели, сега би можеле да станат.


Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Можеби ќе ве интересира: