Хејли Бибер го „запали“ Инстаграм: Погледнете зошто ја заслужува титулата на една од најпосакуваните жени на светот

Хејли Бибер го „запали“ Инстаграм: Погледнете зошто ја заслужува титулата на една од најпосакуваните жени на светот

Објавена во: Мода // Moj стил

Манекенката и сопруга на Џастин Бибер важи за една од најатрактивните и најпосакувани жени во светот...

Хејли е многу активна на социјалните мрежи, каде често објавува промотивни фотографии за кампањите кои ги работи, но и фотки од приватниот и семејниот живот.

А, последнте фотографии кои ги објави на својот Инстаграм профил јасно „објаснуваат“ зошто Хејли ја носи титулата на една од најпосакуваните жени.

Имено, Хејли објави фотографии на кои носи долна облека од брендот „Victoria Secret“ и на кои изгледа како милион долари.

Навистина, нејзината фигура е како извајана, а фотографиите зборуваат повеќе од 1000 зборови.

За кратко време собра повеќе од половина милион лајкови и огромен број коментари, во кои обожавателите го фалат нејзиниот изглед, женственост и совршена фигура. 


Хејли делува многу спокојно и среќно и покрај гласините кои се шират во последните месеци, за тоа дека е несреќна во бракот со Џастин Бибер. Дали само добро ја камуфлира својата среќа или сево ова е уште едно озборување, останува да видиме.


Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: