Хејли Бибер со нов имиџ: Фризура поради која сите девојки ќе ја скратат косата (ФОТО)

Хејли Бибер со нов имиџ: Фризура поради која сите девојки ќе ја скратат косата (ФОТО)

Објавена во: Мода // Must have

Нејзината боб фризура е одлична, а додека манекенката поставува трендови, веруваме дека многу девојки ќе ја копираат

Хејли Бибер ја скрати косата. Имено на Инстаграм, манекенката сподели неколку фотографии со новата боб фризура.

@haileybieber

original sound - sped up sounds

Со оваа промена, таа им се придружи на другите големи ѕвезди кои неодамна ги скратија долгите кадрици, како Зендаја или Џена Ортега.

„Хејли ја скрати косата, сега сите девојки ќе ја скратат“, се пошегува еден фан во коментарите.


Можеби не е далеку од вистината, Хејли навистина е трендсетерка. Таа воведе револуција во светот на негата на кожата, а веруваме дека ќе инспирира многумина да ја променат фризурата.

Извор: teen385.dnevnik.hr

Објавена во: Мода // Must have

Можеби ќе ве интересира: